Rychlý kontakt

Kontakt: Michal Hruška
Tel.: +420 775 100 070
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Zvětšit mapu

 

napiste

Ruční mytí aut

Nově nabízíme ruční mytí a čištění karavanů, obytných vozů, dodávek i osobních vozů. 

Znáte-to myjete karavan/obytný vůz a věčným problémem jsou černé skvrny od deště, které ne a ne jít umýt. Vyzkoušeli jste snad všechny možné přípravky a nic, když už se to povede, odnese to i lak. Rozbalíte markýzu a je samá skvrna od pilu, prachu a někdy i od ptačích exkrementů. Otevřete karavan a z odpadních vedení se line nelibý zápach.

Nechte vše na nás. Poradíme si jak s černými skvrnami od deště tak se zápachem s odpadního vedení. Vyčistíme skvrny na čalounění, ošetříme markýzy a stany ke karavanům. Pokud je to třeba dezinfikujeme a ošetříme vodovodní potrubí vč. nádrže a poradíme si i se sociálním zařízením.

Navštivte Nás a my věnujeme Vašemu karavanu/obytnému vozu maximální péči. Naší službu můžete využít i v mobilní verzi. Tzn., že na objednání přijedeme k Vám domů a karavan/obytný vůz vyčistíme u Vás a nemusíte nikam jezdit.


 Ceník mytí a čištění:

Balíček S

Kompletní vysátí karavanu/obytného vozu vč. matrací a skříněk, čištění sociálního zařízení. Mytí exteriéru šamponem.

 890,-Kč

Balíček M

Kompletní vysátí karavanu/obytného vozu vč. matrací a skříněk, vyčistění a umytí skříněk, ledničky, sociálního zařízení. Mytí exteriéru šamponem a zbavení černých skvrn od deště.

2.490,-Kč

Balíček L

Kompletní vysátí karavanu/obytného vozu vč. matrací a skříněk, vyčistění a umytí skříněk, ledničky, sociálního zařízení. Čištění matrací a sedaček, doplnění náplní toalety a toaletního papíru. Mytí exteriéru šamponem a zbavení černých skvrn od deště.

2.990,-Kč

Balíček XL

Kompletní vysátí karavanu/obytného vozu vč. matrací a skříněk, vyčistění a umytí skříněk, ledničky, sociálního zařízení. Čištění matrací a sedaček, doplnění náplní toalety a toaletního papíru. Mytí exteriéru šamponem a zbavení černých skvrn od deště, ošetření plastů a pneu, impregnace markýzy a ošetření gum střešních oken.

3.990,-Kč

Balíček XXL

Kompletní vysátí karavanu/obytného vozu vč. matrací a skříněk, vyčistění a umytí skříněk, ledničky, sociálního zařízení. Čištění matrací a sedaček , doplnění náplní toalety a toaletního papíru, vyčištění vodovodního systému a nádrže. Mytí exteriéru šamponem a zbavení černých skvrn od deště, ošetření plastů a pneu impregnace markýzy a ošetření gum střešních oken, doplnění propanu, doplnění ostřikovačů.

6.490,-Kč

 • Ruční mytí dodávek a osobních vozů - od 290,- Kč
 • Kompletní čištění interiéru (lednice, skříňky, čištění matrací apod.) - od 1.490,-Kč
 • Čistění koberců karavanu -  490,-Kč
 • Venkovní mytí - od 390,-Kč
 • Odstranění černých skvrn od deště  -  od 490,-Kč
 • Ošetření plastů a pneu - 490,-Kč
 • Ošetření plastů kabiny řidiče + venkovních plastů a pneu - 990,- Kč
 • Impregnace a čištění markýzy - 990,-Kč
 • Impregnace a čištění před-stanu - od 1.190,-Kč
 • Ošetření gum střešních oken - 290,-Kč
 • Čištění sociálního zařízení vč. fekální nádrže - 1.490,-Kč
 • Údržba a čištění vodovodního systému  - 2.490,-Kč
 • „mobilní mytí“ 6,- Kč/km tam i zpět + cena za mytí

 Čistíme i osobní automobily. Kontaktujte nás pomocí formuláře, mailu nebo telefonicky.